BERNDSON

Organizatorem szkoleń zaplanowanych w ramach projektu jest firma BERNDSON Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Posiada ona swoje oddziały w Bydgoszczy, Warszawie i Poznaniu. BERNDSON działa na rynku usług szkoleniowych od 2003 roku. Cztery ostatnie lata z rzędu wyróżniany jest przez klientów Złotym Laurem Konsumenta w kategorii Szkolenia Biznesowe - jako numer 1 w branży szkoleń biznesowych. Wnioskodawca posiada doświadczenie w realizacji projektów zamkniętych dla przedsiębiorstw (m.in. Motorola, Energa), a także projektów ze środków EFS.

Miarą sukcesu firmy BERNDSON jest stopień zadowolenia Klientów. Wyróżniają nas przede wszystkim:

  • Doświadczenie i Zaangażowanie Trenerów i Ekspertów - Przyszłość i rozwój osobisty naszych Klientów oddajemy wyłącznie w ręce zawodowych Trenerów i Ekspertów. Do każdego tematu dobieramy zawsze najlepszych specjalistów gwarantując, że szkolenie osiągnie zamierzony skutek.
  • Praktyczność i Interaktywność Szkoleń - Lata pracy i doświadczeń pozwoliły nam zdobyć wiedzę dotyczącą tego, które sposoby i umiejętności w stopniu najwyższym przekładają się na efekty. I tylko na doskonalenie takich umiejętności poświęcamy Państwa czas na szkoleniu.
  • Zaangażowanie Trenerów i Ekspertów, ich znajomość trenerskiego fachu, bogactwo interaktywnych ćwiczeń i gier, a przede wszystkim wybitne zdolności komunikacyjne gwarantują, że Uczestnicy podczas całego szkolenia są zmotywowani i optymalnie wykorzystują czas spędzony na szkoleniu.

BERNDSON Szkolenia - Twój Rozwój, Twoja Wartość.
Więcej informacji na stronie internetowej: http://szkolenia.berndson.pl/

Zapisz się

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu w sprawach związanych z udziałem w projekcie.

Biuro rekrutacji:
Dział personalny FRoSTA Sp. z o.o.
ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz
Osoba do kontaktu: Anna Janik
tel.: 52 360 67 11
e-mail: anna.janik@frosta.pl
                     Biuro projektu:
BERNDSON Sp. z o.o.
ul. Długa 34, 85-034 Bydgoszcz
Osoba do kontaktu: Monika Kociniewska
tel.: 601 909 206
e-mail: frosta@berndson.com